Zapraszamy w godzinach Pn - PT: 7.00 - 18.00, Sb: 7.00 - 14.00
Masz pytania? Zadzwoń!
tel. 44 714 - 53 - 39
Decoverni Effetto

​Decoverni Effetto system dekoracyjny składający się z farby lateksowej Decoverni Satin , pełniącej rolę tła i Werniksu Metalicznego stanowiącego wykończenie. Werniks to unikatowa powłoka dekoracyjna pozwalająca na uzyskanie metalicznych efektów na gładkich powierzchniach. Świetnie sprawdza się podczas dekoracji detali architektonicznych takich jak: sztukaterie, listwy styropianowe, kolumny itp.

Zobacz katalog

Kolory próbek przedstawionych na stronie są tylko poglądowe, mogą odbiegać od rzeczywistych ze względu na strukturę materiału oraz ustawienia monitorów i proces robienia zdjęć.

Sposób przygotowania powierzchni: Na powierzchnię, przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, pędzlem lub wałkiem nanosimy grunt głęboko-penetrujący DG-150 i pozostawiamy do wyschnięcia ok. 4 do 6 h.

Sposób wykonania DECOVERNI EFFETTO: Wałkiem malarskim, na wcześniej przygotowaną powierzchnię, nanosimy farbę Decoverni Satine . Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6 do 8 h. Ciekawe efekty dekoracyjne możemy uzyskać, barwiąc farbę Decoverni Satine na kolor zbliżony lub znacznie kontrastujący z kolorem werniksu.
Werniks nanosimy za pomocą pędzla lub wałka i niezwłocznie, dowolnie wybranym narzędziem np. pacą z irchą, rękawicą, pędzlem itp. przystępujemy do kreowania efektu dekoracyjnego. Poprzez formułowanie ruchami pionowymi, poziomymi, okrężnymi lub techniką mieszaną wybranego lakieru metalicznego, zapewniamy niepowtarzalny wygląd dekorowanej powierzchni. Inwencja i wyobraźnia wykonawcy decyduje o efekcie końcowym produktu. Istotnym jest aby pracować na powierzchni nie większej niż 1 do 2m2. Kolejne elementy łączymy zgodnie z zasadą ”mokre z mokrym”.
Innym sposobem aplikacji produktu jest nałożenie werniksu bezpośrednio na wybrane narzędzie, a następnie nanoszenie go na ścianę na zasadzie stemplowania.
Powierzchnie znacznie narażone na zabrudzenia możemy zabezpieczyć bezbarwnym lakierem Decoverni Guardi.

Produkty wchodzące w skład systemu:
1.Decoverni Grunt DG-150 – transparentny grunt oparty na akrylowej mikro-emulsji.
2.Decoverni Satine – farba lateksowa barwiona w/g katalogu Decoverni Efetto.
3.Werniks Metaliczny – farba transparentna barwiona w/g katalogu Decoverni Effetto.
4.Decoverni Guardi – bezbarwny lakier do dodatkowych zabezpieczeń.

 

 

 

 

P.H.U. TRAK Anna Bujanowska
ul. 3-go Maja 1b
95-040 Koluszki

dodatkowy wjazd od ulicy Mickiewicza 1A

 

tel: (44) 714-53-39
fax: (44) 714-53-39
e-mail: bujanowska2@o2.pl

Zapraszamy w godzinach:
Pn-Pt: 07.00 - 18.00
Sob: 07.00 - 14.00