Notice: Undefined index: resp in /home/trakarb/domains/trak-arb.pl/public_html/index.php on line 45
Zapraszamy w godzinach Pn - PT: 7.00 - 18.00, Sb: 7.00 - 14.00
Masz pytania? Zadzwoń!
tel. 44 714 - 53 - 39
Karpol Żaluzje Drewniane

Żaluzja drewniana to jedna z najstarszych form osłaniania wnętrza przed słońcem. Jest popularna ze względu na materiał, z którego jest wykonana a także jakość wykonania. Bardzo dużą zaletą żaluzji drewnianej jest jej unikatowość i uniwersalność. 

Żaluzja drewniana posiada mechanizm w postaci doskonale zsynchronizowanych i zwrotnych zespołów lameli. Pozwalają na przysłonięcie okna pod dowolnym kontem bez konieczności zasłaniania go na całej powierzchni. Sprawdza się bardzo dobrze, jako perfekcyjny regulator temperatury w pomieszczeniu. Ustawienie lameli pod odpowiednim kątem, kieruje światło w górę, w przód lub w dół. Kolory lameli znajdujące się w naszej ofercie to gama barw swoim zakresem obejmująca najnowsze trendy w modzie.

Oferujemy żaluzje drewniane o szerokości lameli 25 mm oraz 50 mm jak wynika z przeprowadzonych testów bardzo dobrze dopasowują się do przestrzeni okna. Żaluzja montowana na ramę okna o szerokości lameli 25 mm odpowiednio układa się przy szybie, co ułatwia użytkownikowi skręcanie żaluzji pod odpowiednim kontem w zależności od potrzeby. Z kolei lamele o szerokości 50 mm to rozmiar dedykowany dla żaluzji drewnianej w przypadku montażu na ścianę, gdzie ta szerokość lameli odpowiednio podkreśla unikatowość aranżacji okiennej a także łatwo się steruje.

Żaluzje drewniane dają możliwość konfigurowania ustawień zwianych z umiejscowieniem z  prawej bądź lewej strony, mechanizmów sterujących. W efekcie współpracy specjalistów i projektantów, grafików oraz inżynierów powstają nowoczesne, trwałe osłony okienne stanowiące nieprzerwaną ciągłość pomiędzy tym, co znane i tradycyjne a tym, co intrygujące, nieodkryte i nowoczesne. Żaluzje drewniane posiadają mnóstwo atutów. Są stylowe, ze względu na ponadczasową kolorystykę oraz formę.  Pozostają niezmiennie atrakcyjnym elementem wykończenia wnętrz, atrakcyjnym wizualnie bez względu na zmieniającą się modę oraz czas. 

Dostępne kolory lameli: biały, brzoza, beż, jasny grafit, ciemny grafit, antracyr, dąb bagienny, orzech, wiśnia oraz złoty dąb.

P.H.U. TRAK Anna Bujanowska
ul. 3-go Maja 1b
95-040 Koluszki

dodatkowy wjazd od ulicy Mickiewicza 1A

 

tel: (44) 714-53-39
fax: (44) 714-53-39
e-mail: bujanowska2@o2.pl

Zapraszamy w godzinach:
Pn-Pt: 07.00 - 18.00
Sob: 07.00 - 14.00